Találatok száma: 6


Roline  RJ45 Y Elosztó Árnyékolt STP CAT5

Roline RJ45 Y Elosztó Árnyékolt STP CAT5

CAT5
Garancia: Jogszabály szerint
A szállítási idő várhatóan 5 nap
2 992 Ft (nettó)
3 800 Ft
Roline CAT5e U-UTP Patch Cable 5m Blue

Roline CAT5e U-UTP Patch Cable 5m Blue

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 5m, Blue
Garancia: 12 hónap
A szállítási idő várhatóan 5 nap
2 835 Ft (nettó)
3 600 Ft
Roline CAT5e U-UTP Patch Cable 5m Grey

Roline CAT5e U-UTP Patch Cable 5m Grey

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 5m, Grey
Garancia: 12 hónap
A szállítási idő várhatóan 5 nap
2 303 Ft (nettó)
2 925 Ft
Roline CAT5e U-UTP Patch Cable 5m Red

Roline CAT5e U-UTP Patch Cable 5m Red

CAT5e, U-UTP, Patch Cable, 5m, Red
Garancia: 12 hónap
A szállítási idő várhatóan 5 nap
2 591 Ft (nettó)
3 290 Ft
Roline CAT5e UTP patch kábel 0.5m piros

Roline CAT5e UTP patch kábel 0.5m piros

CAT5
Garancia: 12 hónap
A szállítási idő várhatóan 5 nap
898 Ft (nettó)
1 140 Ft
Roline Száloptikás kábel 50/125 OM4 LC/LC 1m

Roline Száloptikás kábel 50/125 OM4 LC/LC 1m

1m, Purple
Garancia: Jogszabály szerint
A szállítási idő várhatóan 5 nap
5 319 Ft (nettó)
6 755 Ft
^